Z.A.R NEDİR?

Z.A.R ; Zerotanin,Aknetrent ve Roaccutane gibi şiddetli sivilce tedavisi için kullanılan ağır ilaçların kısaltmasıdır.  Bu ilaçlar, reçetesiz de alınabildiği gibi kullanımı esnasında bir takım testler yapılması gerektiğinden bir doktor tarafından verilmesi daha uygundur. 
Bu tip ilaçların kullanılabilmesi için şiddetli ve normal tedavi yöntemleri ile geçmeyen sivilcelerinizin olması gerekmektedir. 
Bu tedavinin süresi,kullanım dozu ve şiddeti sivilcelerinizin şiddetine bağlı olup dikkat edilmesi gereken bir süreçtir.

Shiva Beauty, faaliyet göstermeye başladığı andan itibaren bu tip ilaçlar ve kullanımı sırasında yapılması ya da yapılmaması gerekenler hakkında bu ilaçlardan ya da bu gruba dahil olan başka ilaçlardan kullanan kişilere faydalı olmaya çalışmıştır ve bu devam edecektir.

Shiva Beauty' de yer alan her bilgi tarafsız olup tecrübeyle sabittir. 
Shiva Beauty, burada  yer alan ürünlerin ya da burada anlatılan bu tarz ağır ilaçların size uygun olup olmadığı hakkında kesin bilgiler vermez ya da size uygun olmayan ürünlerin kullanımı için yönlendirme yapmaz.

Sadece buradaki yorumlara bakarak alınan ve kullanımı sonrasında zarara neden olan kişi ve ürünlerin mesuliyeti Shiva Beauty'e ait değildir. 
Shiva Beauty bir doktor ya da cilt bakım uzmanının kullandığı bir alan olmayıp burada sadece tarafsız yorumların yapılacağı her zaman dile getirilir. 
Z.A.R ya da diğer ürünleri kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. 


Sevgilerle...