Hakkımda

Merhabalar. Eğer bu sayfaya giriş yaptıysanız Shiva Beauty ve bu bloga bunca şeyi yazan insan hakkında merak ettiğiniz bazı şeyler var demektir. Sizin merakınızı giderecek kadar bilgi içerir mi bu kısım bilemem ama elimden geldiği kadar anlatmaya çalışacağım. 
Eğer sabırla sıkılmadan sonuna kadar okuyorsanız ya da bir yerden sonra sayfayı terk edecek olsanız bile en azından bir kısmına kadar okuduğunuz için teşekkür ediyorum. 

Ben,hayvanların saf ve doğal güzelliklerine hayran olan bir insanım. Shiva Beauty bu sebeple açıldı diyebilirim. Biz insanlar birşeyler üretiyoruz,güzellik uğruna acı çekebiliyoruz ancak hayvanların öyle bir sorunu yok. Hasta,sakat ya da sağlıklı. Herhangi bir hayvanın gözlerinin içine dikkatlice bakıp onun kalbindeki sıcaklığı hissederseniz ne demek istediğimi anlarsınız. Eğer bunu deneme zahmetine bile girmiyorsanız sizin için üzülürüm.

Şu ana kadar yapılmış ya da bundan sonra yapılacak olan hiçbir ürün bizi onlar kadar güzel yapamaz. Ben buna inanan ve bunu hayvan haklarıyla birlikte sonuna kadar savunan,bu haklarla ilgili elimden gelenin fazlasını yapmaya çalışan bir insanım ancak buna rağmen uzun seneler boyunca azalmadan devam eden sivilce problemi yaşamam bana cilt bakımı konusunda bazı tecrübeler yaşattı. Bu uzun macerada edindiğim tecrübeleri sizlerle de paylaşmak istedim ve bu isimle önce bir instagram hesabı açtım. Daha sonra orada yeteri kadar bilgi veremediğimi fark edip aslında uzun zamandır yazı yazmaya olan merakım yüzünden açmak istediğim bu blogu açmış bulundum.
Hem instagramda hem de burada aktif olduğum ilk günden bu yana hem sivilce tedavim sırasında hem de tedavi bittikten sonra öğrendiğim ve yapmakta olduğum şeyleri sizlere faydalı olmasını umarak elimden ve dilimden geldiği kadarıyla ifade etmeye çalışıyor, her türlü sorunuza yanıt vermek için uğraşıyorum. Bunu yaparken kendime koyduğum önemli bir kural da var : 
"Objektif olmak." 
Şimdiye kadar hem instagramda hem de burada anlattığım,gösterdiğim her ürünü tarafsız bir şekilde,zamanla deneyerek iyi veya kötü yanlarıyla anlattığım gibi bundan sonra anlatacağım her ürünü de bu şekilde sizlere anlatarak reklam ya da kâr amacı gütmeyeceğimin teminatını veriyorum. 
Bu blogun,tamamen bilgi içerikli değil ara sıra sizlerin de konulara dahil olabileceği bir komşu ortamı olmasını, bu derece içten ama bir o kadar mesafeli kalmasını temenni ediyor,bu yazı da dahil diğer tüm yazıların başını,ortasını,sonunu,kıyısını,köşesini az da olsa okuduğunuz için teşekkür ediyor; bir doktor ya da güzellik uzmanı olmadığımı üstüne basa basa söyleyerek , cilt tipleri aynı olsa bile benim beğendiğim/beğenmediğim ürünlerin sizlere de aynı etkiyi gösteremeyebileceğinin altını çiziyorum. 
Tarafsız bir biçimde anlatarak iyi veya kötü sonuç aldığım ürünlerden olumsuz sonuç alan kişilerin ve zarara yol açan bu ürünün mesuliyeti bana ait değildir,olmayacaktır. 
Sevgiler,


Shiva Beauty...