Alix Avien Catwalk Maskara Yorumları

Eğer daha önce bloguma misafir olmadıysanız size en baştan bir merhaba diyeyim. Shiva ile analiz bölümüne hepiniz hoşgeldiniz. 
Bu yazıda çoğunuzun kullanmadığını veya denk gelmediği bir maskaradan bahsedeceğim. Ben gratis watsons gibi yerlerde hatta blogger ve vloggerlarda da görmedim bu maskarayı. Ben Cosmetica'dan almıştım bunu. Fiyatı gayet uygundu. 12 ₺ civarıydı yanlış hatırlamıyorsam. Uzun zaman oldu alalı. Aylardır kullandığım tek maskara bu. 
Hacim vermesi gayet iyi bence. Özellikle kirpiklerinizi kıvırıp iki üç kat maskara uygularsanız kirpiklerinizi oldukça uzatıyor. Kalıcılığı ideal bence. Gözlerinizle çok uğraşmadığınız zaman akşama kadar kalabiliyor. 
Verdiği siyahlık da gayet güzel bence. Eğer kirpikleriniz kendiliğinden uzunsa bu maskara ile takma kirpiğe yakın bir görüntü elde edebilirsiniz diye düşünüyorum. 
Tek sorunu biraz topaklanma yapıp tam kurumadan üst üste hunharca uyguladığınız zaman kirpikleri birbirine yapıştırabiliyor. 
Ama fiyatına göre bence güzel bir ürün. 
Eğer fırça yapısı daha farklı olsaymış çok çok daha kullanışlı olabilirmiş bence. 
Bir daha belki çılgınlar gibi aramam almak için ama görürsem denk gelirsem alır kenara koyarım. 
Denemek isteyenlere de tavsiye edebilirim.
Bu arada bir sonraki yazıda "bir milyoncu" denilen yerlerden çok önceden aldığım bir ürünle böyle bir ürün yüzünden başıma gelen kötü anımı anlatacağım. 
Eğer bir sonraki yazıyı merak ediyorsanız ne zaman yayınlanmasını istediğinizi yorum kısmına yazabilirsiniz. 
Yorumlarınız,görüşleriniz ve tüm sorularınız için sayfanın en altındaki iletişim formunu doldurabilir ya da instagramdan ulaşabilirsiniz. 
Bir sonraki incelemede görüşmek üzere, bakımlı kalın. 😊✋